Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 501 hodnocení
5
490x
4
9x
3
0x
2
0x
1
2x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

AK Avatar autora Andrea Kepplova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.10.2026
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.10.2026
EG Avatar autora Eva Grenarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.10.2026
DK Avatar autora Dagmar Kubíčová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.10.2026
filtrovaná voda je opravdu chutnější.
JH Avatar autora Jana Hrušková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.10.2026
AS Avatar autora Anna Stará Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.10.2026
Z Avatar autora Zdeněk Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.10.2026
Kavovar se tak nezanasi a káva je chutnejsi.
LM Avatar autora Ljubov Macháčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.10.2026
Super.
ML Avatar autora Marie Laichmanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.10.2026
Velká spokojenost,rychlé vyřízení
MM Avatar autora Masopust Milan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.10.2026
VŠ Avatar autora Vratislav Šístek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.9.2026
JB Avatar autora Jaroslav Bačík Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 25.9.2026
VŠ Avatar autora Vladimíra Špíšková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.9.2026
Rychlé vyřízení a dodání objednávky
DC Avatar autora Dana Chaloupková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.9.2026
Rychlé dodani
ZM Avatar autora Zdena Mašínová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.9.2026
Jsem velice spokojená s ochotou vyřízením mé objednávky i když problém byl z mé strany.
VM Avatar autora Václav Mach Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.9.2026
RP Avatar autora Richard Píše Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.9.2026
A Avatar autora Anna Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 23.9.2026
EB Avatar autora Elizabeth Grace Bilík Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.9.2026
J Avatar autora Jitka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.9.2026
Rychlé vyřízeno. Výrobek kvalitní. Doporučuji všem.

Ovládací prvky výpisu

501 položek celkem